Payoneer Україна. Огляд платіжної системи

У цій статті ми розглянемо платіжну систему і карту Payoneer. Працюючи на фріланс біржі Upwork я зіткнувся з необхідністю знайти найвигідніший спосіб виведення грошей. Порівнявши варіанти я прийшов до висновку що пейонір є найоптимальнішим. Давайте розберемося чому.

Все про Payoneer – огляд тарифів, законність, відгук і реєстрація. Виведення грошей і використання карти Payoneer в Україні.

Виведення грошей з Payoneer в Україні

Payoneer – міжнародна компанія, яка допомагає з виведенням грошей з інтернету. Дуже популярна у програмістів, дизайнерів, копірайтерів та інших фахівців заробляють в інтернеті, за зручність, простоту використання і безпеку.

Зареєструвавшись і отримавши їх банківську карту – ви зможете легко підключити її практично до будь-якого сайту на якому можна заробляти. Після чого ви зможете виводити гроші з сайту на карту і знімати їх в будь-якому банкоматі світу, а також розраховуватися в інтернеті без комісії.

Картка Payoneer

Після реєстрації на сайті вам безкоштовно надішлють поштою банківську карту (доставка в Україну зайняла приблизно 2-3 тижні), і виглядати вона буде ось так:

Как будет выглядеть карта Payoneer в Казахстане

За допомогою цієї карти ви зможете розраховуватися в магазинах і знімати готівку в банкоматах. Payoneer з кожним роком стає популярнішим, і все більше сервісів пов’язаних з електронною комерцією включають її в спосіб виведення грошей.

Зараз ви можете використовувати карту payoneer щоб отримувати гроші з таких ресурсів як: Upwork, 99 designs, Envato, Freelancer, Amazon, Google, iStock і багато інших. Must have для фрілансера, в загальному 🙂

Реєстрація в Payoneer

Реєстрація дуже швидка в кілька простих кроків (якщо вам потрібна допомога в реєстрації – я написав покрокове керівництво з скріншотами). Уважно перевіряйте адресу і індекс, тому що на нього вам надішлють карту.

Якщо ви входите не з території України, цієї країни в списку може не бути, в такому випадку вам потрібно знайти спосіб зареєструватися використовуючи український ip адресу, погуглити або напишіть в коментарях якщо вам потрібна допомога з цим і я доповню статтю.

В системі Payoneer є партнерська програма. Коли ви зареєструєтесь по моїй посиланням, ми обидва отримаємо ще $ 25 в якості безоплатного бонусу (бонус зараховується на протязі декількох днів після поповнення на загальну суму в $ 100, тобто це може бути одноразова поповнення в $ 100 або двічі по $ 50, або 10 разів по $ 10 ).

Ссылка на регистрацию в Payoneer 

При реєстрації вам потрібно буде вказати ID – це номер посвідчення особи (найкраще підійде закордонний паспорт або водійські права, але також можна використовувати внутрішній паспорт або ідентифікаційний код).

Не турбуйтеся – ця інформація використовується payoneer виключно для вашої безпеки, якщо щось трапиться з картою або паролем ви зможете відновити доступ підтвердивши особистість. Ваші особисті дані будуть перебувати під захистом закону про банківську таємницю, і ніхто до них доступ не отримає, навіть наша податкова 🙂

До речі, з приводу адреси було багато питань в коментарях. Його потрібно вводити латинськими буквами але російську або українську варіант.

Для того щоб дізнатися як правильно пишеться, можете скористатися Google перекладачем, заходите https://translate.google.ru, потрібно ввести свою адресу російською або українською, після чого натискаєте на кнопку обведену в червоний квадрат, і внизу у вас з’явиться транслітерація.

Payoneer регистрация - заполнение адреса

Тарифи payoneer. Вартість користування карткою

Як я вже говорив, карту вам надішлють безкоштовно, і активують її після того як на карту перший раз надійдуть гроші. Такі умови були актуальні на момент поновлення статті (10.01.17).

 • Обслуговування карти коштує $ 29.95 в рік. (Якщо зареєструєтесь в бонусної програмі то вам нарахують $ 25 і ви добре заощадите на платі за перший рік). Гроші списуються тільки з доступного балансу, в мінус не йдуть. Якщо наприклад ви не будете користуватися картою кілька років а потім вона вам знадобиться – то заплатити вам треба буде тільки за поточний рік, а не за минулі.
 • Розраховуватися в магазинах і інтернеті вигідно, комісія $ 0.00.
 • Комісія за зняття готівки в банкоматі $ 3.15. Комісії за зняття можна уникнути якщо відразу переводити з Payoneer на свій рахунок в Приватбанку.

Payoneer Україна – банкомати

Ситуація з курсом валют і банкоматами постійно змінюється. Наскільки мені відомо, на даний момент в основному все знімають гроші з payoneer через банкомати Приватбанку. Вони не беруть додаткової комісії, і зазвичай в них повно грошей 🙂

Багатьох цікавило питання чи можна безпосередньо перевести з карти payoneer на свій рахунок в Приватбанку. Відповідь – можна! (Моя стаття за посиланням).

Ще будьте уважні до обмеження максимальної суми видачі за один раз. Зазвичай це 20 купюр, якщо в банкоматі є купюри по 500грн, за один раз ви зможете зняти 10 000грн, але якщо там тільки купюри по 100грн то максимальна сума транзакції складе 2000грн. І доведеться знімати кілька разів поспіль, втрачаючи трошки на комісії за зняття.

Деякі мої колеги добре відгукуються про Райффайзен банку і його банкоматах. Курс конвертації банкомати Райффайзена показують до здійснення угоди, плюс пропонують на вибір вважати по банківському або курсу мастеркад (читайте нижче).

Іноді буває що Райфайзен міняє долари за меншим курсом ніж приватбанк, який не показує, але в звичайно підсумку виявляється вигідніше.

Справедливості заради варто сказати що невідомо що буде завтра, курс долара не стабільний і в кожному банку змінюється зі своєю динамікою.

Зняття доларів з карти Payoneer готівкою в Україні

При спробі зняти гроші з банкомату, ви отримаєте суму в валюті банкомату. В Україні немає доларових банкоматів, так що гроші ви отримаєте в гривні.

Існує простий спосіб зняти гроші готівкою в доларах. Детальніше ви можете дізнатися в статті: де зняти долари Payoneer в Україні (російскою мовою).

Курс Mastercard

Карта payoneer випускається платіжною системою mastercard, з курсом валют якої ви можете ознайомитися за посиланням – mastercard.com/global/currencyconversion/.

Я, зізнатися, не фахівець в банківській справі і не до кінця розібрався як його використовувати (бо всі внутрішні покупки конвертуються в залежності від курсу банку власника банкомату або терміналу).

Але як я сказав вище, деякі банкомати дають можливість при виведенні грошей з карти payoneer вибрати за яким курсом знімати – за курсом банку або мастеркадра. При цьому вони не показують актуальний курс мастеркадра і виходить угода в сліпу. Так що перед тим як знімати велику суму готівки – обов’язково перевірте курс mastercard на сайті і дізнайтеся як буде вигідніше.

Законність Payoneer

25 листопада я відвідав Upwork National Career Day в Києві, де був виступ юриста з питань легалізації фрілансу і законного висновку грошей.

Якщо говорити коротко: за чинним законодавством України для того щоб тримати гроші за кордоном на своєму рахунку, його потрібно задекларувати. Але система Payoneer є не банківською структурою, а платіжною системою, і ви виступали не власником рахунку, а просто користувачем з доступом до рахунку. Використання карти payoneer не підпадає під заборону.

Потрібно перестати сприймати податкову як злого монстра, який ганяється за самотніми фрілансерами і вдирається в будинку посеред ночі. Навпаки, з боку уряду останнім часом приймаються правильні кроки в полегшенні життя людям, які заробляють в інтернеті. Зараз ви можете без проблем і паперової тяганини зареєструватися як ФОП (фізична особа-підприємець) і відраховувати всього 5% в якості податків. Для порівняння в Польщі така ж діяльність оподатковується в 30%.

Робити це чи ні – на вашій совісті, але незалежно від того що ви оберете ви повинні розуміти що технічної можливості відстежити ваші гроші проходять через payoneer у податковій немає.

Спілкуючись з колегами – фрілансерами питання виведення грошей завжди цікава тема, і ми часто обговорюємо як виводити вигідніше. У всіх моїх знайомих – професійних розробників і дизайнерів є карта payoneer і вони нею користуються бо це зручно і швидко.
Повний виступ юриста можете подивитися тут https://youtu.be/CIvFcNHlHq8?t=6h15m47s

Висновок – висновок грошей з карти payoneer Україна

Карта payoneer, як мені здається, самий зручний і швидкий спосіб виведення грошей з інтернету.

Можливо в майбутньому в країнах СНД буде нормально працювати PayPal і тоді я порівняю зручність і тарифи і оновлю статтю.

Відеоверсія статті:

Мої статті, які можуть бути Вам корисні (російскою мовою):

 1. Payoneer і Приватбанк
 2. Де і як зняти долари з карти Payoneer в Україні
 3. Інструкція як замовити карту Payoneer

Залишилися питання? Не соромтеся задавати 🙂

 

Payoneer

Узнайте первыми о новых способах заработка в сети

Сразу после публикации новых статей я рассылаю подписчикам уведомления. Оставьте свой почту если хотите узнавать о новых вариантах работы и выгодных способах вывода денег из интернета.

[newsletter_signup_form id=1]
 • Andrew Dovgalyuk

  Привіт, дякую за нову інформацію.

  – Якщо зареєструватись як ФОП при отриманні в місяць $1000, яку суму в гривнях потрібно буде віддати налогу? Я чув, що э три форми оподаткування та для фрілансерів кращою буде третя форма, де, як я зрозумів, сплачується лише 704 грн. не залежно від доходу.

  – Скільки видасть банк $ у разі зняття з картки Payoneer $1000?

 • Яра

  Привіт Сашко! Скажи будь ласка чи є можливіть використовувати якимось чином payoneer skrill для Society6 чи redbubble? Тому що я прочитала на тих сайтах, що оплата здійснюється чеком для резидентів , а не резидентів на пейпал, я просто шукай якийсь приємний принтшоп для своїх артів. Дякую наперд за відповідь!

 • Володимир Володимир

  Дней 5 назад отправил анкету на подключение GLOBAL PAYMENT SERVICE, ответа до сих пор нет. Скажите, нужно ли ждать ответа или услуга уже подключена? Как это проверить?

  • У вас в панели управления должно появится новое меню

   • Володимир Володимир

    В меню открывается GLOBAL PAYMENT SERVICE, где указан номер счета, но так было и с самого начала. Ничего нового не добавилось.

 • Viktoriia Kysiuk

  Доброго дня.
  Скажіть, будь ласка, як дізнатися я зареєструвалась в бонусній програмі чи ні (аби отримати $ 25 ) під час реєстрації картки?
  Дякую!

  • добрый день, если вы регистрировались по ссылке с этого сайта – то да, вы в бонусной программе

 • Оксана Убоженко

  Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, чи можна в цій системі получити платіж на рахунок, поки ще не прийшла карта, а вже потім перевести кошти на карту? Якщо так, то як це зробити, де взяти реквізити?

 • Systems Rebooter

  Ухти, статті навіть українською дублюєте! Крутяк!

 • Maxverseo

  Здравствуйте! я зарегистрировался на амазоне как продавец, но карту payoneer только 1 неделя. На карте нет денег. Это может быть причиной приостановления аккаунта.??
  вот что они мне написали когда я спросил за причину отказа?

 • Roxy Oksy Kirilchuk

  Гарна стаття, але є неточності перекладу та помилки.
  Можливо, Вам потрібен україномовний редактор чи перекладач? Я не проти підробити, якраз пробую себе у фрілансі 😉

 • Андрій Кравець

  Здраствуйте Александр как с вопросом безопасности личних данних (паспортних или водитильских прав) Payoneer и Webmoney гарантируют их сохранность?

  • За Webmoney незнаю, с Payoneer никогда никаким проблем не было

   • Андрій Кравець

    Про Webmoney нашол довольно много негативних отзывов на разных форумах стоитли им пользоваться ? Эсли вы пробовали Webmoney какоэ ваше мнениэ?

    • Если есть возможность избежать использование Webmoney я бы не пользоваолся.

     • Андрій Кравець

      Здраствуйте каково ваше мнениэ про QIWI на сайте Bosslike как я понял ето эдинственая возможность вивода денег какова надьожность етово кошелька?

 • Андрій Кравець

  Payoneer при регистрацыи предлагаэт список украинских банков с которыми сотрудничаэт или можно указывать любой который болеэ удобен?

  • в гривне можно выводить только в Приват, в долларах в любой